Witamy Cię na stronie ASCONS. To bardzo dobry krok, że zanim podejmiesz współpracę chcesz poznać firmę, która będzie Cię wspierać w drodze do lepszej i efektywniejszej produkcji.

Firma ASCONS to doświadczenie i wiedza inżynierów, którzy całą swoją karierę zawodową poświęcili branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasza oferta skierowana jest do firm wytwarzających produkty z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz do firm, które używają tych elementów do montażu zespołu urządzeń, maszyn, produktów.

Pracujemy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych ponad 20 lat. Zdobyta wiedza i doświadczenie są kluczowe w szkoleniu i doradztwie, którym z przyjemnością się dzielimy. Od tego czas przeszkoliliśmy z powodzeniem ponad 100 firm z branży i dzięki temu z zadowoleniem ponad 1000 pracowników efektywnie pracuje przy obsłudze wtryskarek i form wtryskowych.

Wesprzemy Cię w szerokim zakresie dotyczącym przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza oferta zdecydowanie nie kończy się na dostępnej ofercie na stronie internetowej. Jeżeli masz indywidulane potrzeby szkoleniowe to opisz swoje oczekiwania, a my przygotujemy dedykowane szkolenie dla Twoich pracowników.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty oraz zapraszamy na naszego bloga, gdzie zapoznasz się z artykułami i wpisami na temat przetwórstwa tworzyw, konstrukcji form, programowania robotów czy też ciekawostek i nowinek z branży.